Vyberte si z naší nabídky bezplatného pronájmu kávovarů pro firmy a kanceláře. U každého z přístrojů naleznete popis a podmínky pronájmu. V případě zájmu o kávovar nás kontaktujte.

od 4 káv denně

mini sweet standard
Mini Sweet Standard

Jednopákový, 15 barový kávovar vhodný do kanceláře. Italský design, jednoduchá a rychlá obsluha. Určený k přípravě kávy z jednorázových kapslí.

od 5 káv denně

Sweet Vapore
Sweet Vapore

Jednopákový, 15barový kávovar s parní tryskou k vytvoření mléčné cremy. Přístroj určený pro přípravu kávy z jednorázových hygienických kapslí.

od 18 káv denně

DELONGHI MAGNIFICA ESAM 4000
DELONGHI MAGNIFICA ESAM 4000

Plnoautomatický kávovar s parní tryskou, mlýnkem a funkcí Aroma System pro lepší chuť kávy. Vhodný pro přípravu nápoje ze zrnkové i mleté kávy.

od 23 káv denně

Delonghi Magnifica Esam 4500
DELONGI MAGNIFICA ESAM 4500

Plnoautomatický kávovar se systémem „Cappuccino jedním stiskem“ patentovaným společností De´Longhi pro jednoduchou přípravu cappuccina nebo caffe latte.

od 28 káv denně

LA NUOVA ERA-ARPA 1GGR
LA NUOVA ERA-ARPA  1GR

Jednopákový profesionální kávovar v ojedinělém designu. Předností je originalita a spolehlivost. Možnost výběru z manuální nebo automatické verze a několika barev.

od 40 káv denně

Saeco - Aulika
Saeco – Aulika

Vysoce kvalitní, plnoautomatický kávovar k profesionálnímu použití. Funkce One Touch zajistí rychlou přípravu cappuccina nebo caffe latte. Kapacita až 150 káv denně.