O Sweetcoffee

 

SC ITALY COFFEE s.r.o. je výhradní dovozce a distributor italské kávy SWEETCOFFEE pražené v oblasti Ravenna-Castel Bolognese.

Mladá dynamická značka vznikla pod vedením velmi zkušených italských odborníků a milovníků kávy. Zakladatelem je pan Massimo Fabbri. Důraz je kladen především na školení našich klientů. Díky zkušeným baristům je možné šířit kulturu pití italského espressa a zejména jeho správnou přípravu, a to po celé České republice

NEPRODÁVÁME JEN KÁVU. ODHALUJEME VŠECHNA TAJEMSTVÍ PŘÍPRAVY ITALSKÉHO ESPRESSA.
Usilujeme o to, abychom byli vnímáni jako tvůrci hodnot ve světě kávy pro nepřetržitou inovaci, image a vášeň.
Naším posláním je šířit kulturu pití italského espressa, tak je velí jeho starodávná tradice s ohledem na nejnovější poznatky profesionálů, asociace SCAE (Specialty Coffee Association of Europe).
Naši kávoví specialisté vám odhalí svět kávy, jak ho ještě neznáte. Naučíme vás připravit “zdravé espresso” a přiblížíme ty nejnovější trendy. Vzhledem k neustále rychlejšímu vývoji kávové kultury jsou naši certifikovaní baristé pravidelně školeni, aby vám předali ty nejnovější poznatky ze světa kávy.

Podílíme se na založení kávové asociace, abychom ještě více šířili osvětu a nové trendy v přípravě italského espressa našim zákazníkům.
Snažíme se vytvořit přidanou hodnotu vlastními výrobky a službami a nabídnout zákazníkovi chvíli plnou spokojenosti v celkové pohodě při vychutnávání si kávy.

KONTAKTUJTE NÁS

Rádi vám odpovíme na veškeré dotazy týkající se prodeje kávy i pronájmu kávovarů.

7 + 11 =